Azért majd megnézem 60ra levéve milyen az idő.
JIB: Ja, hát nem is tudott mit kezdeni vele a játék amikor femV-re fütyit és ffi hangot tettem.

Kíváncsi voltam, hogy megy e így a "fordított" romance, de se Judy, se pedig Panam nem aktiválódott. Judy nyilván azért mert a hang alapján lövi be a nemet a játék, a test pedig nem volt kompatibilis a Panam animációkkal.
Mondom nem vesz el a játék értékéből csak "bosszantó", hogy az alap 3 újraellenőrzés (oké, minden skill, stat stimmel? haj nem clippel a fél arcon?) mellé még az ikont, hangot is újra át kell majd nézni. Legalább ha nem ffi-nő-ffi-nő felosztásban tették volna.
(4 nagyjából semleges hang nem is biztos, hogy elég ennyi faj variációra, de ez csak akkor igazán ~probléma ha a teljes nem bővíti őket.)
Többi beállításnál legalább adott racenek (de jó, hogy d&d túltolt pcskedése ide nem szűrődött be) megfelelő defaultot adja fel bőrszín és hasonlókra és a minden faj változatai külön kattintással érhetőek el. Én legszívesebben ezeket is kivenném, bár egy Shrek vagy Thanos mémvégigjátszás legalább poén lehet...
És akkor ugye a teljesben még újabbak is lesznek. Class-faji bónuszokkal próbálom szűkíteni, hogy mi legyen és akkor az origin +okat még nem is számoltam. (Nem tudom mennyire spoileres, de az a dream részleg mit csinál? Elég "eldugott" része a cc-nek.)