28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elhunyt...



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Fogadd őszinte részvétem! Édesapám 24 éve hagyott itt minket. Egy szülő elvesztése sosem egyszerű sajnos. De még ha nincsenek is mellettünk, örökre velünk maradnak. Nem vész el mindaz, amit adtak és tanítottak. És persze az együtt töltött idő emléke.
Pras
Pras [5492]
Gondolkodtam azon, hogy mennyire "jó ötlet", vagy ostobaság leírni, de... több időt töltöttem itt regisztrálva az életemből, mint amennyit nem, fórumtalálkozókon többetekkel is volt szerencsém megismerkedni, és jól esik bármi ismerős emlékbe kapaszkodni.

Ma délután öt órakor, édesanyám. Rák. 64 éves volt.
Nem részvétnyilvánításokat keresek, csak - nem tudom. Le szerettem volna írni.

Vissza

Fórumszabályzat