Többet, okosabbat nem tudok írni, mint a többiek, köszönöm, hogy megosztottad velünk. Ilyesmire soha nem lehet jó időpont de ahogy látom, Neked ez most különösen nem jó nap erre.

Sajnálom!

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Gondolkodtam azon, hogy mennyire "jó ötlet", vagy ostobaság leírni, de... több időt töltöttem itt regisztrálva az életemből, mint amennyit nem, fórumtalálkozókon többetekkel is volt szerencsém megismerkedni, és jól esik bármi ismerős emlékbe kapaszkodni.
Ma délután öt órakor, édesanyám. Rák. 64 éves volt.
Nem részvétnyilvánításokat keresek, csak - nem tudom. Le szerettem volna írni.