Ennyire azért nem vagyok képben a Reddit/Tumblr mélységeivel (előbb is csak akkor bújom, ha konkrétan elakadok valamiben, és csak akkor megyek fel rá) , hogy kapásból vágtam volna a Twinkula referenciát, de bevetettem a Bing AI-t.
De ezen ("
My Gods, I'm beautiful.") felröhögtem én is.
