28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
A Spíleren és a NET4-en kívül van még valami csatorna, ami válogatottmeccseket ad mostanában? Holnap a Spíler1 elvileg leadja a Grúzia–Görögország Eb-selejtezőt, a Match4 pedig az Ukrajna–Izland Eb-selejtezőt. Ha lehet, nézném még mellette a Wales–Lengyelország meccset is, de azt nem találom egyik csatornán sem, mindenhol csak barátságos meccseket adnak. Engem azok nem érdekelnek egyáltalán, viszont az Eb-selejtezők annál inkább. Csütörtökön is néztem az összes pótselejtezőt (Grúzia–Luxemburg, Bosznia–Ukrajna, Lengyelország–Észtország, Wales–Finnország volt a tévében), és marhára élveztem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat