Endure. In enduring, grow strong.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Baldur's Gate III
Ez a harc közbeni belassulás régóta létező probléma, és ha csak Act3-nál futottál bele először, akkor érezd magad szerencsésnek! (Párbeszédnél viszont nem emlékszem korábbról ilyen gondra.)
Nna, úgy döntöttem, átalakulok...
És tényleg elég csecse képességeket tanultam meg.
Amúgy ami egy kicsit zavaró a játékban, hogy meglepően bugos...
És ez istenigazából nem szokott zavarni, itt mondjuk néha kicsit kidob az immerzióból egy-egy grafikai bug, de azért nem vagyok túl szigorú. Nem tudom, ezeket szokták-e patchelni (bár olvastam valamit, mintha az egyik legutóbbi patchet hibáztatnák a mostani bugokért a fórumokon...), mindenesetre lenne mit rajta, azt hiszem
Ami konkrétan a gameplayt is megzavarta, az egy olyan jelenség volt, amit most a Lower City-ben tapasztaltam a tűzijáték boltban - harc közben az ellenfelek valamiért majdnem egy percig is gondolkodtak, mire léptek. Ugyanez utána megtörtént egy párbeszédnél is, az NPC legalább egy-másfél percig állt némán, mire beadta a következő sorát mind hangban, mind feliratban, ez utóbbit amúgy egy mentés, kilépés, újratöltés megoldotta, gondolom a csatánál is megoldás lett volna, de azt inkább végignyomtam úgy.
Ettől függetlenül a figura animációk és a szinkronmunka egészen mesteri, főleg utóbbit szeretném agyondícsérni, mert elképesztő meló és odaadás van benne a szinkronszínészek részéről. Semmi sem ugrik le a képernyőről, nem érződnek kínosnak a párbeszédek, egy-egy szereplő pedig kifejezetten erős - főszereplők és totál NPC-jellegű epizódszereplők egyaránt.
És tényleg elég csecse képességeket tanultam meg.
Amúgy ami egy kicsit zavaró a játékban, hogy meglepően bugos...
És ez istenigazából nem szokott zavarni, itt mondjuk néha kicsit kidob az immerzióból egy-egy grafikai bug, de azért nem vagyok túl szigorú. Nem tudom, ezeket szokták-e patchelni (bár olvastam valamit, mintha az egyik legutóbbi patchet hibáztatnák a mostani bugokért a fórumokon...), mindenesetre lenne mit rajta, azt hiszem
Ami konkrétan a gameplayt is megzavarta, az egy olyan jelenség volt, amit most a Lower City-ben tapasztaltam a tűzijáték boltban - harc közben az ellenfelek valamiért majdnem egy percig is gondolkodtak, mire léptek. Ugyanez utána megtörtént egy párbeszédnél is, az NPC legalább egy-másfél percig állt némán, mire beadta a következő sorát mind hangban, mind feliratban, ez utóbbit amúgy egy mentés, kilépés, újratöltés megoldotta, gondolom a csatánál is megoldás lett volna, de azt inkább végignyomtam úgy.
Ettől függetlenül a figura animációk és a szinkronmunka egészen mesteri, főleg utóbbit szeretném agyondícsérni, mert elképesztő meló és odaadás van benne a szinkronszínészek részéről. Semmi sem ugrik le a képernyőről, nem érződnek kínosnak a párbeszédek, egy-egy szereplő pedig kifejezetten erős - főszereplők és totál NPC-jellegű epizódszereplők egyaránt.
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]