Avagy a Háromtest-sorozat 0. része? Imádtam! Kisregény, kis sztorikkal, egyszerű mondanivalóval. Szerintem simán nevezhető abszurd irodalomnak, amely az űrkorszakba jutott dinoszauruszok és a kezdetben orvosokként, majd az idő múlásával a dinók minden területén nélkülözhetetlen segítőkként működő hangyák egymásra utaltságáról szól. Alternatív történelmi könyvnek is nevezhetnénk... aztán ki tudja

