
I wish I could have known about the view from halfway down

I wish I could have known about the view from halfway down

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Dark Archon
Alig akar rajta elindulni valami. Gyakorlatilag a legtöbb játék lefagy induláskor. Szóval elég frusztráló a helyet. (Néha legszívesebben megfognám a házat, és kib@sznám az ablakon. Direkt ezért vettem, hogy újra tudjak játszani.) Egy csomó mindennel próbálkoztam már (pl. újrarakás, adminként való indítás, energiagazdálkodási lehetőségek megváltoztatása, játék kényszerítése, hogy a rendes videókártyát használja, stb.), de semmi nem működik.
Lacho calad! Drego morn!