28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
OMG
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Nem a videókártyába volt bedugva a monitor.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Peace
Peace [28898]
Na várj ezt most nem igen értem. Előtte mivel volt összekötve a monitorral? Kizárt, hogy egy HDMI okozza, hogy egy játék elindul vagy szaggat. Az csak a jel kijelzőig történő eljutásáért felelős.....
cerebrum
cerebrum [902]
Ki nem találjátok mi volt a hiba. Átdugtam a monitor HDMI kábelét a videókártya kimenetére, és most minden fasza. (Most már az a progi is működik, amivel végre ki tudom lőni a videókártya fos szivárványos fluktuálását, mert már látja a progi a kártyát. )

Mondjuk az összefüggéseket nem teljesen értem. Mit befolyásol az, hogy én mit látok a monitoron? Meg az sem teljesen világos, hogy mi az oka annak, nem egyésgesen viselkedtek a játékok. Ti. a Kindom Come simán futott eddig is, a Red Dead Redemption 2 néha elindult, néha nem (többnyire nem), az összes többi játék (pl. Jurassic World Evolution 2) meg egyáltalán nem.

Lacho calad! Drego morn!

Vissza

Fórumszabályzat