28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Clair Obscur: Expedition 33



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Pár napja kezdtem bele - nem vagyok ennek a műfajnak óriási szakértője, de véletlenül kb. egy éve toltam Switchen a Dragon Quest IX nevű hasonló játékkal, szóval kábé minden játékelem ismerős onnan Overworld harcok, a felfedezgetés, a tárgyak, a team management, csaták alatti parry-zgetés, perfect időzítések, képességek, stb... ezt pozitívumként mondom, mert így nem stresszel maga a játékmenet, hanem koncentrálhatok az egészen crazy sztorira Gyönyörű a játék, brutálszépek a világok, és nagyon kíváncsi vagyok a történetre. Az új Doom miatt pedig pont az ujjamban van ez a parry-zgetés, úgyhogy egyelőre élvezem. A pictos-lumina rendszert is felfogtam (asszem)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Vissza

Fórumszabályzat