Overworld harcok, a felfedezgetés, a tárgyak, a team management, csaták alatti parry-zgetés, perfect időzítések, képességek, stb... ezt pozitívumként mondom, mert így nem stresszel maga a játékmenet, hanem koncentrálhatok az egészen crazy sztorira
Gyönyörű a játék, brutálszépek a világok, és nagyon kíváncsi vagyok a történetre. Az új Doom miatt pedig pont az ujjamban van ez a parry-zgetés, úgyhogy egyelőre élvezem. A pictos-lumina rendszert is felfogtam (asszem) 
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.