A méréstechnikával meg mély, alsógödi mérőtáborban szerzett sebeket téptél fel!

Man literally too angry to die
Fórum » Nem számítástechnikai témák

Man literally too angry to die


[Szerk.: Még úgyis, hogy most Aribeth szólt, hogy hiányoltok.
]
Man literally too angry to die
JIB nevében nem nyilatkozhatok, de szerintem leginkább a munka nyírja ki mindenki szabadidejét és energiáját.
Man literally too angry to die