28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Helyzetjelentés



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Én Bernben szavaztam, az átjelentkezés 3 kattintás volt. Az utazás sok, viszont a szervezés jelentősen jobb, mint 4 éve. Alig volt sort, öltönyös emberek igazgattak minket, walkie-talkie-n koordináltak. Baba miatt még be se értünk a sor végére már előre vittek minket, kb 3 perc alatt letudtuk (meg 3 óra utazás).

4 éve 3 órát álltunk sorba, egy sátorban kellett szavazni, alig volt fülke, elég szánalom volt.

I wish I could have known about the view from halfway down

Vissza

Fórumszabályzat