De tényleg nem volt 100 kiló, 50 max, de inkább kevesebb
És ha nem kell tolnod, már nem is akkora teher.
Ismerőst is nagyon sokáig kellett erőltetni, hogy legyen elektromos tolókocsi. Azóta viszont már nem is csak a tolókocsija van, hanem valami 3 kerekű robogója is, amit már ő akart. Persze nem mondom, hogy 100% siker és boldogság mindig a vége, azért érdemes szerintem rápróbálni.
I wish I could have known about the view from halfway down
