Ez olyan, mint Schwarzenegger mondta egy film kapcsán, hogy mennyit kap érte, mondta, hogy "nem mindegy, hogy mennyi, egymillio dollár ide vagy oda már nem számít"...
Akkor még ilyen 15-16 millio körül zsebelt

Fórum » Egyéb számítástechnikai témák


"Dilisek ezek a rómaiak...!"