28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

predator
predator [629]
Nálunk éjszakára (éjféltől 6-ig) volt leállás. És nem haragudtam érte, mert ennyit kibírok, és végre elérték a beígért sávszélességet.

Egyébként minek reset? Ilyenkor egyszerűen nem érhető el a DHCP így a Windows ad neked valami tök értelmetlen IP címet. Kapcsolat javítása és kész (ha nem tudja megjavítani, akkor még nincs kapcsolat).

Vissza

Fórumszabályzat