28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

.Techno.
.Techno. [739]
Hát nekem akkor jön vissza, ha kikapcsolom, főkapcsolót le, pár perc vissza, azt már megy is.

De télleg ilyenkor miért csinálja ezt, nem tud csatlakozni, vagy mi?

Mondjuk múltkor nekünk elengedtek 1000 Ft-ot
Mert egy kicsit szarakodtak az internettel, hogy hol volt kapcsolat, hol nem volt.

"Cuccolta már szét az ánuszod, egy hájfej nagykabátban?"

Vissza

Fórumszabályzat