28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Jómagam nem vagyok egy nagy Strato-fan, jó drága is volt a belépő, de azért elmentem.

Hát apám, nem semmi show-t csináltak! Előzenekarként a Symphony X is nagyot alkotott, a Strato-nak meg olyan pyrotechnikái meg effektjei voltak, hogy eszméletlen.
Így már megértem miért volt 5 rongy a beugró, de persze ettől még ugyanúgy borsos
Gerry
Gerry [8082]
Hajajj...ha netán ez a kultúrális esemény Szegeden esett volna meg, akkor rohantam volna. De sajnos mint mindig mindez, ez is Pesten vol...hüpp..
Morello
Morello [5412]
Ki volt a Stratovarius koncerten?

Hogy tetszett?

Vissza

Fórumszabályzat