Jómagam nem vagyok egy nagy Strato-fan, jó drága is volt a belépő, de azért elmentem.
Hát apám, nem semmi show-t csináltak! Előzenekarként a Symphony X is nagyot alkotott, a Strato-nak meg olyan pyrotechnikái meg effektjei voltak, hogy eszméletlen.
Így már megértem miért volt 5 rongy a beugró, de persze ettől még ugyanúgy borsos