28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Nos igen tisztelet a kivételezett városnak.

De amit te is mondtad, ez a tétel is megdőlt azóta...

Ugyan az afféle "zugkoncertek" terén talán felveszik a vidéki városok is (mondjuk a megyeszékhelyek), de a nagyobb koncertek szinte 100%-a Pesten van.

Ezért akarok én is Pestre menni okulni. (avagy kijózanodgatni, de ez már egy másik kérdés)
Morello
Morello [5412]
Egyik haverom szombathelyi. (Vót valamikor )
Azt mondja, középsulis éveiben már várta mikor jön Pestre egyetemre, itt lesz egy csom koncert, stb.
Azóta azt mondja, hogy Szombathelyen több koncerten volt mint Pesten...
Persze ez a tétele azóta lehet hogy borult, mert most szerintem éppen detoxikálódik a Marduk koncert után, a közeljövőben meg kb. hetente-kéthetente iktat be magának egy zúzdát (csak pénzzel vajon bírja-e)
Gerry
Gerry [8082]
Öt rongy!? Hinnye.

Bár ahogy leírtad, a szivem kezd nagyon sajogni. Sebaj. Lessz ez még sokszor így..

Már kimondhatatlanul úúútálom, hogy minden normális koncert, rendezvény Pesten van. Ez persze így logikus, de ttől én még nem leszek boldogabb...
Morello
Morello [5412]
Jómagam nem vagyok egy nagy Strato-fan, jó drága is volt a belépő, de azért elmentem.

Hát apám, nem semmi show-t csináltak! Előzenekarként a Symphony X is nagyot alkotott, a Strato-nak meg olyan pyrotechnikái meg effektjei voltak, hogy eszméletlen.
Így már megértem miért volt 5 rongy a beugró, de persze ettől még ugyanúgy borsos
Gerry
Gerry [8082]
Hajajj...ha netán ez a kultúrális esemény Szegeden esett volna meg, akkor rohantam volna. De sajnos mint mindig mindez, ez is Pesten vol...hüpp..
Morello
Morello [5412]
Ki volt a Stratovarius koncerten?

Hogy tetszett?

Vissza

Fórumszabályzat