Olvastam, a Metal Hammmerben is a hónap lemeze lett, de a zenekritikusok agya mára (is) már nagyon begyepesedett, szal hülyeségeket írnak... Az album valóban jól szól, de ezek a facok nem tudnak leszállni a hülye Marshall fejes gitárhangjukról és olyan zizisen szól a gitár, hogy a hányinger kerülget, a nóták meg olyan laposak (számomra, aki inkább a harmóniaközpőontú zenéket szereti), hogy csak na...
Mindegy...
Nem rossz, nem rossz, csak nekem nem kell... Szal 1200 Ft-ért odaadom, akinek kell, olvassátok el Remen által ajánlott cikket, hátha valakinek megjön a kedve a vételre
