Meglepő ,de nekem is ez a szó jutott eszembe a Grouchról - nevetséges.Nevetséges ,hogy egy 6-8 éves gyerekeknek való középszerű (vagy inkább gyenge) játékot adnak a kezünkbe.Ám gondolom érezték ezt a GS-nél is ,hogy nem lesz ez így jó és ezért 4 CD-vel jelentetik meg a köv.számot.Sovány vigasz.

"Minden baloldali egy fasz." Silvio Berlusconi