28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

MAgi
MAgi [1008]
"Minden korábbinál több külföldi rock/metal banda lesz az idei Szigeten. Akik már biztosak: Slayer, Testament, Napalm Death, My Dying Bride, Ozric Tentacles, Apocalyptica, Laibach, Circle II Cicle, Annihilator, Sonata Arctica, Clawfinger. Meg nem erősített hírek a Fu Manchut is rebesgetik. Időbeosztás, és pontos helyszín: www.sziget.hu/fesztival/program/39459.html" - forrás: http://www.heavymetal.hu/

"Only human" - Agent Smith

Vissza

Fórumszabályzat