ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!
YEEEEAAAAAH!!!!!!!!!!!!!!
Testament??? KIRÁLY!!!!
Most nagyon rákattantam!! Nem tudom, ki ajánlotta itt a Dome fórumon, de meghallgattam és iszonyat bejött!! Thx neki!


"Only human" - Agent Smith