28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Slayer az a thrash őrület!!!
Mindenképp meg kell hallgatni!

Sonata Arctica-t én is szeretem, de nem a kedvencem (nekem is a Silence van meg, és a Winterhearts Guild)
Napalm Death-et nem ismerem, de ha halálhörgés, akkor sztem is szar
Remen
Remen [1651]
a Slayert még nem hallottam de mindeki mondja hogy jó szóval lehet hogy időt szakítok rá. Azért a Sonata Arctica se semmi. Nem nagyon ismerem őket de egy albumot hallottam (Silence) és az bejön. A Napalm Death-et meg sztem sz.r. Utálom a grindcore-t.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Vissza

Fórumszabályzat