Az a híres-neves szereplő elég gáz! De azért meghallgatnám, hogy
énekel...

"Only human" - Agent Smith
Tényleg, mi a véleményetek arról, hogy az Omen zenekarban a világhírű, híres-neves Valóvilág szereplő énekel, akinek most hirtelenjében nem jut eszembe a neve...
Hogy honnan jött ez az ötlet, azt ne kérdezzétek. Csak úgy hirtelen...
Volt már koncertjük? Vagy csak lesz? Volt valaki rajta?