Az Ossian volt a kedvencem, de az eredeti felállással, márminthogy Maróthy Zoli gitárjátékával, milyeneket szólózott már...
Régóta nem veszek és nem is hallgatok és nem is érdekel a magyar zene
Mert nem zene... 
Mert nem zene... 
, én is szeretem az Ossiant, de a lemezeken nem igazán jön be (vhogy Paksi hangja zavar), de élőben nagyon tetszikAbit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor