Jó volt a lángcsóvás mókájuk, az nagyon tetszett, meg a kis pirotechnika is, jó hangulatot teremtett, nameg mögöttük a kivetítő is... Szal rendben volt a látvány is...
Biztos minden érintett tudja, de azért leírom: a Summer Rocks első napja nem a Pecsában, hanem a Kisstadionban fog zajlani a nagy érdeklődésre való tekintettel