28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Írjatok a Metál zenéről!



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Na holnap meghallgatom a St. Angert, de azért nem táplálok túl nagy reményeket.
Maga a St. Anger klipje megvan, nem olyan rossz maga a szám, de hogy gityószóló nincs (egyikben sem) az nagyon tépi az agyam!!!!!!
Remen
Remen [1651]
Az internetről már letölthető az új albumok is az St Anger de sokan mondták hogy egy kalap ***. Az új klipp is letölthető ami az St Anger c számhoz készült de állítólag az is olyan mint a lemez.

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Vissza

Fórumszabályzat