Na holnap meghallgatom a St. Angert, de azért nem táplálok túl nagy reményeket.
Maga a St. Anger klipje megvan, nem olyan rossz maga a szám, de hogy gityószóló nincs (egyikben sem) az nagyon tépi az agyam!!!!!!
Az internetről már letölthető az új albumok is az St Anger de sokan mondták hogy egy kalap ***. Az új klipp is letölthető ami az St Anger c számhoz készült de állítólag az is olyan mint a lemez.