28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hó végén itt az új Tomb Raider (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ElitE
ElitE [419]
hát gyerekek... ez a rész is ugyan olyan szar szerintem mint az eddigi részek szóval nem csalódtam a gammába...
20 percnél tovább nem bírtam vele játszani szóval mehet a süllyesztőbe

Vissza

Fórumszabályzat