akkor most döntsd már el, a hozzászólásod elején aszondod, ne kapjunk össze, aztán meg utálsz, szal akkor most mi legyen????
most haragudjunk egymásra, vagy ne????

Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

ártottam én neked valaha is? én csak kifejeztem, hogy nekem mennyire nem tetszik, mivel szabad országban élünk... bár mióta megint a komcsik vannak hatalmon azóta kételkedek benne, de szóval kifejthetem véleményem. Te ugattál le úgyhogy te csak ne dobálózz itt a szavakkal, amikor én hozzád se szóltam ezelőtt. A nevedre meg asszem méltán rászolgáltál, de mivel utálom az ilyen embereket jobb, ha meg se szólalsz!