28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Nayrobi
Nayrobi [2883]
Lehet h az idegen hoznak vmi olyan betegséget magukkal, ami náluk olyan mint itt az influenza, simán lehet gyógyítani, viszont az emberre meg halálos. Ha megtaláljuk az élőlényeket a Holdon, akkor biztos nem vizsgálgatnánk őket sokáig, de nem is biztos hogy hogy "élnek". Mi az élet? Az emberek számára a Nap, a víz, a levegő, stb... Lehet h olyan életforma van a Holdon, ami a sugárzásból veszi az erejét, a kövek, a por a tápláléka, tehát olyan dolgok, amire a NASAnál nem is gondolnának. Ha az UFOk magukkal hozzák a technikát, odakerül Husszein meg Bush kezébe, asszem nem sokáig örülnénk. Azt sem tudom miért érdekel mindenkit az űr, amikor még a Földet is alig ismerjük.

PSN: nayrobi11

Vissza

Fórumszabályzat