ha vki nem előzött meg, a frissebb hozzászólásokat még nem olvastam)
Nos igazából én sem vágom fullon, de itt van egy példa, hátha megérted: ugye az atomokban vannak protonok és neuronok -ezek alkotják az atommagot-, és körülötte igen nagy sebeséggel (asszem 800km/h-val) elektonok keringenek. Na mind1, az a lényeg hogy a az elektron negativ töltésű részecske. És ennek az anitianyaga a pozitron, ami poziiv töltésű. Ha ezek összeüzköznek, és hatalmas energia szabadul fel. Na ennyire vágom.

...:::Barcelona Rules:::...
