28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
A 'hiszek benne' sztem nem megfelelő kifejezés, mert ilyen dolgoknál nem úgy működik, hogy igen vagy nem csupán a válasz. A műsorban szereplő építész az eddigi leglogikusabb magyarázatot adta a dologra, ami így utólag sokkal észszerűbbnek, és egyszerűbbnek tűnik, mint 100 valahány emberrel huzatni egy hatalmas követ. Szóval igaznak tűnik az elmélet, hiszen nem tudtak belekötni sehol sem, és asszem a törikönyvekbe már bele is került ez az elmélet. Nem semmi.

"Find out who you really are"

Tomsess
Tomsess [1440]
Láttam.De te hiszel benne.Szerinted tényleg igaz lehet?

Vissza

Fórumszabályzat