Témázzunk inkább a klónozásról. Amit én meglehetősen ekítélek, de lehet hogy azért van, mert sokszor láttam a 6.napon-t
Na mind1, annyit tudok klónozásról, h először egy birkát klónoztak, és a zöldek meg a romák
(miért ne?) nagyon fellázattak, így legalizációról szó sem lehet. Ide kapcsolódik még az is, h szerintem a CloneCD ikonján azért van, egy birka mert azt klónozták először... Jha, klónozni jelenleg az őssejtekből tudnak, nem?...:::Barcelona Rules:::...
