28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
azért ez az újság valamivel komolyabb, bár az újságírók elég sokmindenben hisznek itt is, de a témák jobbak (UFOk asszem nincsenek is benne).

i tell it like it is, cause im a bold figure

a varga
a varga [849]
én eccer a nagymuteromnál láttam öt UFo jelenségek című magazint. Címlap: az Ufok pest felett rajban menekültek...Kis B. János ufó látott a kaszárnya mögött...no comment
Ez komoly!

...:::Barcelona Rules:::...

asas01
asas01 [12269]
ha ennyire érdekelnek titeket a hihetetlen dolgok akkor sztem vásárolhatnátok a Hihetetlen c. magazint (szerintem nagyon jó magazin). Természetesen hihetetlen dolgokról írnak, a mostani számban pl. a törpékről, Atlantiszról és még sok mindenről.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vissza

Fórumszabályzat