A mesterséges fényt pedig sárga fénynek nevezzük, mert a lámpa sárgán világít.
de: fehérnek látjuk a nap fényét, ami x frekvencián mozog. Na most: ha ez a fény "rávetül" a terítőre, akkor az elnyel belőle egy kicsit. És nem teljesen fehér fényt ver vissza, más frekvencián. Tehát ezért nem abszolút fehér az abrosz. - ezt akartam kinyögni
más: Nikola Teslát ismeri valaki?
Állítólag létre tudott hozni mesterségesen, gömbvillámokat is....:::Barcelona Rules:::...
