28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
a VGA-don sincs Videon In?

"Find out who you really are"

Tomsess
Tomsess [1440]
Szívesen megosztanám veletek csak az a kis bökkenő van,hogy a kamerámat nem lehet géphez hozzákapcsolni.Nincs USB kimenet sajnos.Máshogy pedig nem tudom a netre felvinni.Pech...

Vissza

Fórumszabályzat