28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Feketelyukak és egyéb hihetetlen dolgok...



Írd ide hozzászólásod:

a varga
a varga [849]
tegnap láttam egy tök érdekes dok. filmet. Arról volt benne szó, h az emberre hogy hat a környezete. Ill. az, h Hitlernek hogy sikerült "meggyőznie" annyi józan embert.
pl.:
Volt egy 15 tagú csoport, ezek közül 14-en beépítettek voltak. A kísérlet lényege, az volt h hogy hatnak az alanyra csoporttársainak viselkedése. Meg kellet állapítaniuk melyik oszlop a legmagasabb oszlop. A(legmagasabb) B(legalacsonyabb) C(középső). A beépítettek mind azt mondák, h a B oszlop a legmagasabb, és a kísérletek 30%-ában az vizsgált alany is B-t mondott, h pedig A-t akkor kellemetlen érzése támadt.

nem rossz mi? Volt még másis, de most nem akarok gépelni

...:::Barcelona Rules:::...

Vissza

Fórumszabályzat