28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Suikoden & Xenogears



Írd ide hozzászólásod:

Yuber
Yuber [4851]
Ok, kösz, most már tisztázódtak a fejemben a homályos dolgok.

Igen, tényleg ült valaki a Gear-ben, legalább is Fei ezt látta. De utána nem láttunk senkit sem kiszállni, tehát a Gear-nek üresnek kellett lennie. Szerintem akit Fei látott az ő maga volt, biztos régen ő vezette Weltall-t. Volt egy videóban, pontosan már nem emlékszem, amiben Fei ugyanúgy mosolyodott el, ahogy azt a Gear-ben ülő személy tette. Innen gondolom...

A pénz kérdés megoldódott, csak bizonyos ellenfelek nem adtak pénzt, de ez most már megoldottnak látszik.

Hol vagyok? Hah, képzeld még Dazil előtt sikerűlt betévednem a sivatagba és beletelt egy kis időbe, mire kikeveredtem onnan. Már föl akartam adni, amikor fölajánlotta a sivatag elhagyását. Nagy megkönnyebbülés volt, mivel eléggé fel sikerűlt izmosodnom a járkálásom alatt és legalább a pénz is gyűlt.

A képeket megnézted? Szerinted nem Pes?
És a videót letöltötted?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
Hi.
Na igen, ez érdekes dolog. Ghraf igazából nincs senki oldalán, mégis mindenkién ott van. Állati bonyolult személy, épp azért a game 2. legkirályabb figurája
A falut igaz hogy a Kisleviek támadták meg, de csak a Gebler tolvajt üldözték (Elly), az más kérdés hogy Ghraf alatt elkezdték a falut rombolni, amit aztán mégis Fei pusztított el.
Ha választani kéne, hogy Aveh vagy Kislev áll a "jó" oldalon, inkább Kislev et mondanám. Aveh élén egy szemét uralkodó ál, Shakan, megfosztva a tróntól a jogos örökösét, akit majd szintén meg fogsz ismerni. Ráadásul Aveh szövetkezik Solarissal, akik a tényleg igazán gonoszok (a Gebler nem más mint Solaris hadserege, és Elly pont ott szolgál... )
Kislev elég zülött hely, de inkább a Jó felé húz.
Ja és Fei Gear-ja nem volt üres, a videóban ült benne "valaki", emlékszel? De tényleg Ghraf tervelte ki hogy Fei megszerezze, és nem is csalódott a hatásban.

Igen, van egy pár ellenfél akik után nem kapsz lóvét. De azért ellenőrizd. Hol vagy, a férget sikerült lenyomni?
bye

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Yuber
Yuber [4851]
De azt észrevettem, hogy Grahf is ott volt, ő adta ki a paracsot, hogy löjjék le Timothy-t. Akkor Grahf a kislevi sereggel van? Mert ugye a falut a kisleviek támadták meg Elly-t üldözve.
Azt is gondoltam, hogy nem véletlenűl várt ránk egy üres Gear, szerintem Grahf hozta, hogy felmérje Fei mit tud vele kezdeni, és hogy milyen pusztításra képes vele.
És ha Grahf Kislev-el van, akkor ki lehet jelenteni, hogy Kislev a "gonosz" fél, és Aveh a "jó"?


Azt hiszem a játék elején még kaptam néha pénzt, de azóta semmit sem. Sem az egész erdőben, sem utána a sivatagban a térképen.
Majd este megnézem újból, az tényleg gáz lenne, ha nem tudnák vásárolni az egész game-ben. De nem hiszem, hogy ilyen komoly baj lenne, biztos csak rossz ellenfeleket választottam meg.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
Hali!
Nem, Elly nem a Weltall al jött, hanem egy lopott Kislev Gear el, azt üldözték. Azt tette le a pusztában, és gyorsan húzott is tovább az erőbe, ezért nem tudja mi volt Lahanban. A Weltall a támadók között volt, de megsúgom, nem is véletlenül. Nem tünt fel így utólag, hogy Ghraf is ott volt Lahan ban, csak nem szólalt meg? Nem volt véletlen támadás...
Persze Elly nem tudja, mert őt üldözik a Kisleviek, mert háborúban vannak Geblerrel, és nem is tudják mi történt Lahan ban, csak hogy eltünt egy nagyon fontos Gear jük, és Fei ről nem tudnak.

pénz: azt mondod hogy egy büdös buznyákot se kapsz?? Hát a játék elején minden csata után ilyen 200 körüli pénzek jönnek, muszály kapnod pénzt. Gondolom Ps en játszas, nem tom mi lehet a gond... De elég gáz, mert a pénz igen fontos mert jó drágák a Gear alkatrészek.
Próbáld megoldani, ellenőrizd hogy tuti nem kapsz e, meg ilyesmi, ellenőrizd a cd-t nézd meg Ps2 ben, mert lehet hogy a cd vel van gáz mint nálam a Sui1 ben, ahol a karakterekkel volt gond.
bye

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Yuber
Yuber [4851]
Folytattam a Xeno-t és meg is fogalmazódott bennem egy-két kérdés.

Egy a történettel kapcsolatos:

Elly ugyebár elloptt egy kislevi Gear-t, sőt nem is akármilyet, és a kislevi sereg Lahan-nál érte utól őt, ahol kényszerleszállást kellett végrehajtania. Ez a rész most nem teljesen világos nekem, mert ugye Elly kiszállt a Gear-ből, és ezzel az üresen maradt, így logikusnak az tűnne, ha Fei az ő Gear-jébe szállt volna be.
De Citan az erdőben két Gear-ről beszélt, egy amit Fei irányított, és pusztított vele, Weltall, és egy másikról, amivel Elly jött.
Tehát Elly nem Weltall-t irányította?
A kislev-ikek azt keresik, de akkor ha Elly nem abban ült, miért őt üldözték?
Huh, már én is belezavarodtam... Szóval ezt el tudnád magyarázni?

A másik ismét csak harccal kapcsolatos:

A játék elején még nem furcsáltam, de most, hogy már Dazil környékén járok, feltűnt a dolog. Szóval nem kapok pénzt harcok után. Mindig csak azzal a párszáz aranyammal mászkálok, és így be sem tudok vásárolni Dazil-ban. Ez később változni fog, vagy a pénz mindig így le lesz korlátozva?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Vissza

Fórumszabályzat