28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945



Írd ide hozzászólásod:

Nedor
Nedor [265]
Ölég királynak néz ki. Fel kell kötnie a gatyát a magyar srácoknak (Panzers, Desert rats...)
Z-Master
Z-Master [20407]
Uff! Nagyon ütősek a képek és a trailer is.Bár a trailer inkább introból van mint a géémből.De biztos,hogy nagyon cool lesz!

> Bár a megjelenés egy kicsit odébb van: 2004 tavasza!

De reméljük,hogy addig is temérdek infóval képekkel trailerekkel esetleg demóval árasztanak el minket a fejlesztő gárda!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat