28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
"Nem kell feltétlenül új gép hozzá, csak új videokártya.... meg esetleg egy erősebb proci...., ja meg egy kis memória.....hozzá egy nforce2-es alaplappal...."
Tehat mindegy ha veszek egy uj gepet...
ati2002
ati2002 [5661]
Nem kell feltétlenül új gép hozzá, csak új videokártya.... meg esetleg egy erősebb proci...., ja meg egy kis memória.....hozzá egy nforce2-es alaplappal....

---

Vissza

Fórumszabályzat