"Nem kell feltétlenül új gép hozzá, csak új videokártya.... meg esetleg egy erősebb proci...., ja meg egy kis memória.....hozzá egy nforce2-es alaplappal...."
Tehat mindegy ha veszek egy uj gepet...
Nem kell feltétlenül új gép hozzá, csak új videokártya.... meg esetleg egy erősebb proci...., ja meg egy kis memória.....hozzá egy nforce2-es alaplappal....