28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Nekem 9700proval vannak gondok vele, vmiért oylan elmosódottak a betűk játék közben, a sebesség emg a helyezés, nem tom mi a fasztól lehet, a HALOban is ezt csinálta, de ott az embberek kocsik minden szar volt, itt meg a többi jó lenne cska ezek ilyen szarok.
Amúgy király a game.

Vissza

Fórumszabályzat