28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
En mediumot mondtam...nem min-t...min-en nekem is megy!
georgee
georgee [1990]
Hat az en gepem igen-igen szar!!
amd k6-2 550mhz; 256sd; asus gf2mx400(250/250mhz)
de nekem 800x600ban min. grafikan elmegy meg;amin meg is lepodtem!
akkor nem ertem hogy 1ghz-es procikon hogy a picsaba akad?!
amugy buntet a gamma bar a hangok lehetnenek jobbak...

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Vissza

Fórumszabályzat