28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
Single modeban tenyleg nem...meg nem talaltam bugot...de a multiban annal tobb van...amikor sikerult feltornaznom magam 140 pontra akkor eccer csak connect mint azelott es mit latok? Na mit? Kurvara nincs meg az osszes pontom!!! Kizsebelt!!! Es ez kurva szar!...
Masik: mondom megyek mar megnezem a toplistat....nezem a korrekordokat: Circuit: 00 19 34 ! Na ne mar! Ennyi alatt kurvara nem lehet vegigmenni...na mindegy, hataha a veglegesben mar ki lesz javitva...
Mr terminator
Mr terminator [43]
Hát az underground esetében nem így van.

Vissza

Fórumszabályzat