28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

FS
FS [1000]
NA azért én nem nagyon vagyok így vele. Sok játéknak nem tetszett a demo-ja és a full meg nagyon. Még nekem nincs okom szomorkodni.

The world is yours

GL
GL [531]
Sztem a demo már alapból adja a hangulatot. Akinek a demo nem jön be annak a full se fog.

Vissza

Fórumszabályzat