28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Egyetértek Mitsubishi Lancer EVO Rulzzz

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Szücsi
Szücsi [902]
Buzi szar japan autok???
Sztem tok jok benne a kocsik es orulok hogy nem raktak bele ilyen "minel erosebb annal jobb" tipikus amcsi verdakat...
mucius
mucius [10106]
Tényleg csak ilyen buzi szar japán autók lesznek benne, vagy azért lesz benne valami nagy amerikai dög????

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat