Azt azert megsugom hogy pl: a Honda kategoriajanak egyik legjobb autoja...megbizhato, eros motor, es hosszu elettartam...nekunk 5 kocsink kozul 3 Honda volt es semmi esetre sem cserelnenk amcsi autora...egyebkent lesz a jatekban is Honda Civic kupe...mar tudom is hogy mijen kocsival fogok nyomulni...
Gepigeny: mondjuk annyit mondok rola hogy nalam 1ghz-s celeronon, Gf2-n, 256 ramon, 800x600 mediumon eccer akadt be minimalisan...szal gepigeny naon csekely, grafika pedig kurva szep....(marmint nem nalam kurva szep hanem jobb gepeken)
