28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!



Írd ide hozzászólásod:

AriAmi
AriAmi [2580]
Én is chellot használok, tok jó, tök gyors, meg minden, de én nem értelek Peac, hogy mi a baj vele. Nem részleteznéd így fél évvel a bejegyzésed után?

Vissza

Fórumszabályzat