Nekem ezek vannak meg: Sonic2,Sonic & Knuckles,Landstalker,Story of Thor,Mega Bomberman,Road Rash2-3,MK 2,Street Fighter2,Marsupilami,Mickey Mania,Dune2..
Kedvenceim voltak: (Azok közül is ami nem volt meg) Landstalker,Story of Thor,Alien Soldier,Steets of Rage sorozat,MK sorozat + a Street Fighterek...