28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps2 vs Xbox



Írd ide hozzászólásod:

PoCoK
PoCoK [2328]
Nekem ezek vannak meg: Sonic2,Sonic & Knuckles,Landstalker,Story of Thor,Mega Bomberman,Road Rash2-3,MK 2,Street Fighter2,Marsupilami,Mickey Mania,Dune2..

Kedvenceim voltak: (Azok közül is ami nem volt meg) Landstalker,Story of Thor,Alien Soldier,Steets of Rage sorozat,MK sorozat + a Street Fighterek...

stufumofo™

Ghoost
Ghoost [11787]
És milyenek vananak?
Azon jó kis progik voltak szzerintem a legjobb a Sonic 2 volt szentem.

Vissza

Fórumszabályzat