Nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Testedzés
Én is az egy héten egy izomcsoport híve vagyok, nekem is ez vált be.
huh..azért itt vannak apróbb tévhitek. Nem vércsoport függő az,hogy hogyan fejlődsz. Az alaktan van köze ahhoz,hogyan formálódik,alakul a tested. Aki alapból vézna,vékony testalakatú,az értelemszerűen nem fog úgy fejlődni,mint egy átlagos testfelépítésű emberke.
Látom valaki szedett valamit. Nem nevezte meg,hogy mit. Kár.
Én melegen tudom ajánlani a tejsavó fehérjét(80-100%os),a HMB-t,valamint az Aminósavat.
A tejsavó fehérje,valamint az aminósav gyors izomnövekedést eredményez,és tartósat. Nem olyat mint a szar kreatin.
A HMB az viszont vázizomzatot növel. Gyorsabban fejlődsz,és erősebb leszel,mintha "tisztán" edzenél. Viszont fele olyan gyorsan mint ha amino vagy fehérjéznél. Másik nagy előnye a HMB-nek,hogy mivel vázizomzatot növel,ez pedig a csontokhoz tapadó izom,ezáltal ha abba hagyod a szedését,nem esel össze. Ellentétben a sokak által nagyra tartott naposim-al. Ami mellesleg az egyik legkárosabb koksz.
Lenti kérdésre a válaszom pedig,hogy 85kg-al szériázok,és 100kg a csúcsom. AZért kezdtem el gyúrni,mert hajlamos vok az elhízásra,és mikor abba hagyatam a vizilabdát akkor hirtelen elkezdett megnövekedni a hasam
Immár 1 éve pedig már életformává vált. Páran a másik topicban említették hogy nem jó amit csinálok,hogy hetente csak 1 testrészt edzek. Nekem bevált.. Több éves tapasztalatból mondom. Ha pedig valaki mégsem hisz nekem,akkor is heti 2szer edzen egy testrészt. De 24órás pihenő meglegyen. Vagyis egymást követő napon ne edzél ugyanarra. Hosszú távon nem fogsz úgy fejlődni. ezenkívül érdemes a gyakorlatokat 2-3 havonta változtatni,mert egy idő után az izmok megszokják a gyakorlat menetét,és nem fognak úgy fejlődni.
Látom valaki szedett valamit. Nem nevezte meg,hogy mit. Kár.
Én melegen tudom ajánlani a tejsavó fehérjét(80-100%os),a HMB-t,valamint az Aminósavat.
A tejsavó fehérje,valamint az aminósav gyors izomnövekedést eredményez,és tartósat. Nem olyat mint a szar kreatin.
A HMB az viszont vázizomzatot növel. Gyorsabban fejlődsz,és erősebb leszel,mintha "tisztán" edzenél. Viszont fele olyan gyorsan mint ha amino vagy fehérjéznél. Másik nagy előnye a HMB-nek,hogy mivel vázizomzatot növel,ez pedig a csontokhoz tapadó izom,ezáltal ha abba hagyod a szedését,nem esel össze. Ellentétben a sokak által nagyra tartott naposim-al. Ami mellesleg az egyik legkárosabb koksz.
Lenti kérdésre a válaszom pedig,hogy 85kg-al szériázok,és 100kg a csúcsom. AZért kezdtem el gyúrni,mert hajlamos vok az elhízásra,és mikor abba hagyatam a vizilabdát akkor hirtelen elkezdett megnövekedni a hasam
Immár 1 éve pedig már életformává vált. Páran a másik topicban említették hogy nem jó amit csinálok,hogy hetente csak 1 testrészt edzek. Nekem bevált.. Több éves tapasztalatból mondom. Ha pedig valaki mégsem hisz nekem,akkor is heti 2szer edzen egy testrészt. De 24órás pihenő meglegyen. Vagyis egymást követő napon ne edzél ugyanarra. Hosszú távon nem fogsz úgy fejlődni. ezenkívül érdemes a gyakorlatokat 2-3 havonta változtatni,mert egy idő után az izmok megszokják a gyakorlat menetét,és nem fognak úgy fejlődni.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
