28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás



Írd ide hozzászólásod:

Yuber
Yuber [4851]
Hát nem tudom, szerintem fölösleges szigorítani, mivel a szavazásnak semmit tétje sincs, tehát nincs értelme hogy többszőr szavazzon egy ember.
Jah és ez nem is igazán kivitelezhető, mert sokaknak nincs állandó ip címük.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Tritanium
Tritanium [256]
Csak azt akarom mondani,hogy ip alapján kéne szavazás,azaz ha 1 ip szavazott már akkor az arra a kérdésre ne tehessen többé szavazatott.amúgy archívum is jó lenne

...és amerikát ki nem szarja le???....

Vissza

Fórumszabályzat